Pôžička ihneď vám v ťažkých časoch pomôže!

Niekedy stačí 10 minút a pôžičku máte na účtePôžička ihneď je poskytovaná nebankovými spoločnosťami, preto hovoríme, že ide o nebankový úver. To, prečo je taká vyhľadávaná zabezpečuje rýchlosť vypísania žiadosti, rýchlosť komunikovania spoločností so žiadateľmi, ako aj rýchlosť doručenia peňazí po schválení. S vyplatením na účet online patrí k najrýchlejším pôžičkám vôbec a žiadateľom dokáže doručiť žiadanú sumu už do 10 minút od toho, čo vám sprostredkovateľ oznámi, že vaša žiadosť bola schválená. V prípade iného spôsobu doručenia sa môžete k žiadaným peniazom dostať do 4 dní. O spôsoboch požiadania a doručenia, o jednotlivých variantoch, ako aj o tom, kto sú poskytovatelia sa dozviete nižšie.

Okamžitá dostupnosť!

Je dostupná jedine u nebankových spoločností. To však neznamená, že voči ním máte byť nedôverčiví. Aspoň nie voči všetkým. Je pravda, že v minulosti boli nebankové spoločnosti spájané s úžerníctvom, ale dnes sú na trhu už aj seriózni nebankoví sprostredkovatelia, ktorí vám dokonca dokážu odpustiť úrok. Ako si môžete byť na 100% istý, že daná spoločnosť je dôveryhodná? Stačí zájsť na internetovú stránku Národnej banky Slovenska, kde si nájdete zoznam licencovaných spoločností. Ak sa na zozname vami vyhľadávaná spoločnosť nachádza, s pokojným svedomím a vedomím jej môžete dôverovať. Ak však naopak nie, buďte veľmi opatrný.

So serióznymi nebankovými spoločnosťami, ktoré poskytujú pôžičky ihneď spolupracuje aj stránka, s ktorou má mnoho klientov veľmi dobré skúsenosti. Rovnako si vychvaľujú aj sprostredkovateľov, ktorí jednajú veľmi rýchlo a profesionálne. K dispozícii máte viacero typov.

Variácie tohto finančného produktu

Podľa toho, v akej ste momentálnej situácii sa vám ponúka niekoľko typov:

  1. pôžička ihneď

Je najrýchlejšia na trhu. Môžete si vybrať spomedzi troch hlavných sprostredkovateľov: XS, Ferratum a Pôžičkomat. Každý z nich má rozličné podmienky, no vo všeobecnosti sú dostupné každému. Požičať si môžete do 500 eur, s Ferratum a Pôžičkomatom vám bude poskytnuté do 350 eur. Dokonca vám tieto dve spoločnosti odpustia úrok, ak si u nich požiadate prvýkrát a žiadosť vám bude schválená. Táto ponuka však má jedno menšie obmedzenie, a tým je, že pri prvej si môžete s Ferratum požičať do 150 eur a s Pôžičkomatom do 80 eur. Ináč sa úrokové sadzby pohybujú okolo 20-25%.

Čo sa týka doby splatnosti, tak s XS máte k dispozícii 3 mesiace (doba splatnosti je fixná). S Ferratum a Pôžičkomatom si môžete vybrať z intervalu od 5 do 15 dní, prípadne od 7 do 31 dní. Ak by ste však vedeli, že pôžičku ihneď nebudete môcť vrátiť do vopred stanoveného termínu, požiadajte o predlženie doby splatnosti. Bude to však za poplatok, ktorý je ale stále nižší ako by bola pokuta za nerešpektovanie dátumov.

Pôžička ihneď na účet vám môže byť doručená už do 10 minút. Je dostupná pre nezamestnaných, dôchodcov, ženy na materskej, študentov, či pre zamestnaných s nízkym platom, prípadne bez dokladovania príjmu.

Ak nemáte peniaze pred výplatou, tak pôžička príde vhoda, pred výplatou je dostupná všetkým zamestnaným, ktorým tesne pred výplatou došli úspory, prípadne sa im vyskytol iný problém, ktorý si žiada okamžité finančné riešenie. Pôžička pred výplatou ihneď je bez dokladovania príjmu.

b, bez registra ihneď je výbornou voľbou pre každého, kto mal problémy so splácaním predošlých úverov. Buď z dôvodu neskorého splácania, prípadne nesplácania. Pôžička bez registra ihneď neskúma nikoho bankovú minulosť, hoci k nej má prístup. Bankové spoločnosti vám ju neposkytnú, ak máte zápis v registri.

c, pre nezamestnaných ihneď je opäť produktom, ktorý je poskytovaný jedine nebankovými spoločnosťami. Bankové spoločnosti nezamestnaným nepožičajú, pretože nemajú istotu, že im peniaze budú vrátené. Pôžička pre nezamestnaných ihneď je vytvorené špeciálne pre nezamestnaných, preto vás nebude odsudzovať, ak ste skutočne nezamestnaný. Okrem toho je vhodná aj pre dôchodcov, ženy na materskej či študentov.

  1. rýchla pôžička ihneď

Poskytne Vám vyššie sumy, avšak bude potrebné počítať s náročnejšími podmienkami na to, aby ste ju získali. Možno budete musieť dokladovať príjem, možno budú nazerať do registra a s veľkou pravdepodobnosťou nebudú dostupné pre nezamestnaných. Vie vám však sprostredkovať sumu do 6 000 eur, so splatnosťou aj 84 mesiacov, ale bez výhody odpustenia úrokov. Ich sadzba sa pohybuje okolo 25%. Doba doručenia však môže byť dlhšia, môže presahovať aj 1 týždeň.

Ako požiadať?

O pôžičky ihneď môžete vo všeobecnosti požiadať 3 spôsobmi: sms správou, internetovou žiadosťou alebo telefonicky.

Sms patria k pomalším, pretože dlhšie trvá vypísanie žiadosti, ako aj doba vyhodnocovania, ako aj doba doručovania peňazí v prípade schválenia pôžičky ihneď. Okrem toho si niektorí poskytovatelia určujú vysoké poplatky za poskytnutie sms pôžičky. To môže jednorázovo presiahnuť aj 100 eur.

Online patrí k najlepším a najrýchlejším žiadostiam. Zachováva vašu anonymitu, keďže nemusíte nikam chodiť, dokonca je vám online pôžička ihneď dostupná o hociktorej hodine a v hociktorý deň. Nedbá na to, či je pondelok, piatok alebo nedeľa. Je dostupná aj cez víkend. Online pôžička ihneď ešte nikoho nesklamala.

Telefonická patrí taktiež k rýchlejším žiadostiam, keďže sa spojíte priamo so sprostredkovateľom. Môžete sa priamo na všetko opýtať a dohodnúť sa na jednotlivých podmienkach.

Ak máte počítač, tak si môžete vybaviť expresnú pôžičkuSpôsoby doručenia

Ak vám bola pôžička ihneď schválená, môžete si vybrať, ako chcete, aby vám bola doručená.

Na účet vám bude doručená najrýchlejšie, dokonca to nemusí trvať ani 10 minút. Maximálna doba doručenia pri tomto spôsobe je 24 hodín.

Na ruku nie sú dostupné všetkými sprostredkovateľmi, niektoré spoločnosti, ako napríklad Provident a XS sú ochotní poslať za vami svojho pracovníka, aby vám peniaze doručil osobne. V niektorých prípadoch je tento spôsob doručenia spoplatnený. Väčšinou vám peniaze osobne odovzdajú do 4 dní po schválení žiadosti.

Šekom vám zaručia doručenie peňazí šekom. Táto metóda však patrí k zdĺhavejším, pretože vám peniaze môžu byť doručené do 4 dní a ak je víkend, môže to trvať aj dlhšie. Všetko ale závisí od toho, ako rýchlo peniaze potrebujete.

Spôsoby splatenia

Keďže máte na výber z viacerých produktov a spôsobov doručenia, môžete si vybrať aj to, ako ju chcete splatiť. Môžete ju splatiť šekom, bankovým prevodom alebo priamym vkladom na účet.

Ak vás pôžička ihneď neoslovila, možno vás prehovoria fakty o nej na tejto stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *