Sms pôžička pred výplatou

Mobilom k pôžičke do 10 minútSms pôžička patrí k spôsobom žiadania o úver. Už sa nemusíte s nikým osobne stretávať, ani navštevovať pobočky bánk alebo nebankoviek a nemusíte nikam telefonovať. Jediné, čo potrebujete je váš mobilný telefón a kúsok kreditu na odoslanie sms správy so žiadosťou. Sprostredkúvajú ich jedine nebankové spoločnosti, pretože väčšina nepožaduje dokladovania, to znamená, že sú bez zbytočného papierovania. Preto nepatria k produktom bankových spoločností, pretože tie potrebujú dokladovanie príjmu, kontrolujú register a iné fakty. To, čo majú bankové aj nebankové inštitúcie spoločné sú úvery pred výplatou. Pôžička cez SMS mobilom ihneď patrí k najvyhľadávanejším produktom. Je vám dostupná hocikde a hocikedy. Nepotrebujete prístup na internet a poskytovatelia ani nemajú striktne určenú dobu, kedy je možné o ne požiadať.

Nepatrí však medzi najrýchlejšie metódy sprostredkovania peňazí, pretože vypísanie samotnej žiadosti zaberie viac času, než žiadosť pri ostatných spôsoboch. Takisto je vyhodnocovanie žiadostí o niečo zdĺhavejšie než pri ostatných spôsobov. Nemožno vylúčiť, že viacerí sprostredkovatelia budú kontrolovať register. Takisto môžete byť požiadaní uviesť váš približný mesačný príjem, hoci ho nemusíte dokladovať. Schválená žiadosť vám bude doručená do približne 4 dní, pričom nezáleží na spôsobe, ktorým ste si vybrali peniaze obdržať.

Sms pôžičky pre nezamestnaných sú jednou z veľkých výhod. Keďže ide o úvery cez textové správy, ktoré sú poskytované len nebankovými subjektmi, nie je až taký problém nájsť finančné produkty pre nezamestnaných. Okrem toho sú dostupné aj pre dôchodcov, študentov alebo ženy na materskej.

Čo má taká žiadosť obsahovať?

Každý sprostredkovateľ si určuje vlastnú formu sms žiadosti a každý z nich má vlastné číslo, na ktoré treba žiadosť o pôžičky cez sms odoslať. Preto, ak zvolíte formu iného sprostredkovateľa pre iného poskytovateľa, žiadosť nemusí byť vôbec akceptovaná. Vo všeobecnosti však žiadosť obsahuje tieto údaje: meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo, výška sumy, o ktorú žiadate, dátum, dokedy by ste mohli váš úver splatiť (pričom maximálna splatnosť u jednotlivých poskytovateľov dosahuje 40 dní), číslo účtu, na ktoré má byť schválená suma odoslaná, ako aj približný čistý mesačný príjem. Niektorí poskytovatelia môžu žiadať v sms žiadosti viac údajov, iní naopak menej.

O aké typy možno požiadať?

Najdostupnejšia je rýchla sms pôžička. Možno ste už niekedy počuli, že tie s označením ihneď sú aktuálne. Avšak „ihneď“ nie sú až také dostupné, pretože ak hovoríme o pôžičkách ihneď vo všeobecnosti, hovoríme o promptnosti žiadania, vybavovania a odosielania peňazí, čo celkovo predstavuje niekoľko hodín, max. 1 deň. Za jeden deň vám schválená nebude, a ak bude, tak peniaze vám prídu až niekoľko dní po tom. Preto je na mieste nehovoriť o označení ihneď, ale o rýchlej.

SMS pôžička vyniká svojou rýchlosťouRýchla a jednoduchá

Rýchla je taká, ktorá vám sprostredkuje až do 500 eur. Najznámejšia je od Smscredits, ale poskytujú ich aj napr. Ferratum alebo Trila. Môže byť ponúkaná aj inými poskytovateľmi, my sa však zmieňujeme o serióznych a zákazníkmi overených spoločnostiach. Aby ste si boli našimi tvrdeniami istý, môžete sa obrátiť na stránku Národnej banky Slovenska, ktorá obsahuje zoznam všetkých licencovaných spoločností umožňujúcich nie len sms pôžičky, ale všetky úvery. To, že sa nachádzajú na tomto zozname znamená, že prešli tvrdými podmienkami a že sú neustále monitorovaní. Najmenšie podozrenie na nekalú aktivitu ich podrobí hĺbkovému vyšetrovaniu. Ak sa podozrenie potvrdí, môžu stratiť licenciu alebo zaplatiť niekoľkotisícové, ak nie stotisícové pokuty. Poďme sa zbežne oboznámiť s vyššie zmienenými troma nebankovými spoločnosťami, ktoré poskytujú sms pôžičky.

Smscredits

Smscredtis vám dokáže sprostredkovať od 20 do 350 eur, pričom si dobu splatnosti určuje na 5 až 15 dní. Ak by ste náhodou do 15 dní nestihli požičanú sumu splatiť, môžete si ju predĺžiť 2-krát, ale samozrejme za poplatok. Smscredits patrí medzi úvery bez dokladovania príjmu, pre nezamestnaných. Okrem toho ponúka prvé sumy bezúročne.

Smscredits má však jedno obmedzenie. Je nutné zaregistrovať sa na ich stránke online. To však môže urýchliť vašu budúcu spoluprácu, pretože táto registrácia vám vygeneruje klientske číslo, vďaka ktorému nemusíte vypisovať niektoré údaje, len sumu, ktorú žiadate a dobu splatnosti.

Trila

Trial vám poskytne od 50 do 500 eur, avšak obmedzenie tejto sms pôžičky spočíva v tom, že pri splácaní vždy vrátite o 100 eur viac, ako ste si požičali. Dobu splatnusti si určili na 15-25 dní, pričom predlžiť ju môžete až 5-krát, ale za poplatok.

Ferratum

Ferratum pôžičky cez sms vám ponúkajú od 30 do 350 eur, pričom ich doba splatnosti je od 7 do 31 dní. Predlžovať ju môžete od 15 do 30 dní, ale opäť za poplatok. Okrem toho vám Ferratum odpustia úrok v prípade, že ste ich zákazníkom po prvýkrát. Má to jedine to obmedzenie, že si bezúročne môžete požičať do 150 eur, s najnižšou dobou splatnosti.

Úroková sadzba sa pri všetkých týchto nebankových poskytovateľov pôžičiek cez sms pohybuje okolo 25% (mimo špeciálnych akcií pre nových klientov).

Sms pôžičky sú témou aj tohto článku.

2 thoughts on “Sms pôžička pred výplatou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *